ActCAD Twój IntelliCAD 10

Nowoczesny IntelliCAD 10.0A w super atrakcyjnej cenie

Profesjonalne oprogramowanie 2D/ 3D CAD i BIM

ActCAD to oprogramowanie  2D/3D CAD z rodziny IntelliCAD® z natywną obsługą plików DWG i DXF. ActCAD wykorzystuje najnowszy silnik ITC w wersji IntelliCAD 10.0A, biblioteki Open Design Alliance dla plików dwg/dxf/pdf oraz jądro modelowania ACIS. Nasze produkty zostały zaprojektowane w celu zapewnienia najlepszej niezrównanej kompatybilności i prawdziwej alternatywy dla oprogramowania CAD dla oprogramowania Autodesk® AutoCAD® oraz innych drogich programów CAD takich jak GstarCAD®, ZWCAD® czy BricsCAD®. ActCAD oferuje pełny zestaw narzędzi do rysowania zgodnych z AutoCAD® 2D/3D. Interfejs i polecenia zostały zaprojektowane w sposób zapewniający rozszerzone opcje dostosowywania i maksymalną zgodność interfejsu i poleceń z innymi rozwiązaniami CAD. ActCAD dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, wysokiej wydajności, umożliwia na wydajną i wygodną pracę z formatami plików DWG/DXF. Ponadto ActCAD oferuje również dedykowane rozwiązania, takie jak NestCAD Acting, ActCAD MEP, ActCAD Dials & Scales czy ActCAD MEP i ActCAD CNC Post Processor.

Pliki DWG i pliki dxf

Wszystkie produkty ActCAD pracują z plikami DWG i DXF w wersjach od R2.5 do 2020. Nie potrzebujesz żadnej konwersji, ponieważ formaty dwg i dxf są rodzimymi formatami CAD oprogramowania ActCAD.

Pliki dwf pliki dwt

Przy pomocy ActCAD otworzysz wiele innych formatów plików CAD min. pliki DGN, pliki DWF, pliki DWT, pliki DXB, pliki STEP czy pliki IGES. ActCAD to prawdziwie interoperacyjne oprogramowanie CAD.

Pliki BIM

ActCAD w wersji BIM obsługuje formaty plików BIM takie jak: pliki rvt, pliki rva czy pliki ifc. Możesz zaimportować rysunki dzięki bibliotekom ODA współtworzonym w zakresie BIM przez Autodesk.

Ekonomiczne i nowoczesne produkty CAD

Produkty ActCAD są dostępne w trzech wersjach: ActCAD Standard do tworzenia rysunków 2D przeznaczony do codziennej pracy, ActCAD Professional do rysunków 2D i modelowania 3D oraz ActCAD BIM (Building Information Modeling), który posiada wszystkie funkcje ActCAD Professional oraz obsługuje dodatkowe funkcje BIM.  Programy ActCAD obsługują pliki DWG, DXF od wczesnej wersji R2.5 do najnowszej wersji 2020, a także inne formaty plików CAD, takie jak .dgn, .dwf, .dwfx, .dwt, .dxb, .step, .stp, .iges, .igs, .stl, .obj, 2D PDF, 3D PDF , .svg, .dae itp. Produkty ActCAD umożliwiają teraz także obsługę BIM i rozszerzoną interoperacyjność z formatami plików .STEP, .IGES i .PDF.  Produkty ActCAD to inteligentne, wydajne i niedrogie, w pełni funkcjonalne oprogramowanie CAD do otwierania, przeglądania, edycji i tworzenia od podstaw dokumentacji projektowej w formatach .dwg, .dxf i .dgn

Wersje oprogramowania ActCAD

  • ActCAD BIM
    ActCAD BIM to najlepiej wyposażony produkt, posiada wszystkie funkcje ActCAD Professional oraz obsługę plików RVT, IFC, RVA dzięki bibliotece ODA BIM umożliwiającej rysowanie ścian, okien, drzwi, schodów, dachów, płyt, podłóg, profili stalowych. Podobnie jak wersja Professional to doskonały produkt do otwierania, przeglądania, edycji i tworzenia od podstaw dokumentacji projektowej w formatach dwg, dxf i dgn. Zawiera wygodne narzędzia kreślenia rysunku 2D/3D, polecenia BIM, pracy na warstwach, nakładania rysunków, pomiaru obszarów, wymiarowania elementów liniowych i kątowych, tworzenia opisów.
  • ActCAD PRO
    ActCAD Professional to oprogramowanie CAD wykonywania rysunków 2D i modelowania 3D przeznaczone dla inżynierów, architektów, geodetów i innych konsultantów technicznych. Wersja Professional to doskonały produkt do otwierania, przeglądania, edycji i tworzenia od podstaw dokumentacji projektowej w formatach DWG,DXF,DGN czy DWF i DWT. Zawiera wiele dodatkowych narzędzi firm zewnętrznych oraz liczne konwertery zwiększające wygodę pracy. Posiada wygodne narzędzia kreślenia rysunku, pracy na warstwach, nakładania rysunków, pomiaru obszarów, wymiarowania elementów liniowych i kątowych, tworzenia opisów.
  • ActCAD STD
    ActCAD Standard to lekka wersja ActCAD PRO. Niektóre funkcje ActCAD Standard, takie jak modelowanie i edycja brył 3D, nie są obsługiwane, nie zawiera on również niektórych narzędzi firm zewnętrznych czy konwerterów. Wersja Standard służy otwierania, przeglądania, edycji i tworzenia od podstaw dokumentacji projektowej w formatach DWG,DXF, DGN CZY DWFx. Posiada liczne narzędzia kreślenia rysunku, pracy na warstwach, nakładania rysunków, pomiaru obszarów, wymiarowania elementów liniowych i kątowych, tworzenia opisów. Do zaawansowanych celów i profesjonalnego wykorzystania CAD sugerujemy ActCAD Professional. ActCAD Standard sprawdza się dobrze w większości zadań w codziennej pracy.
7
LAT NA RYNKU
80
DOSTĘPNY W KRAJACH
100%
ZADOWOLENIE KLIENTÓW
30000
KUPIONY PRZEZ  KLIENTÓW
nowoczesne rozwiązania cad

Wraz z silnikiem IntelliCAD 10.0A, ActCAD wprowadził do swoich produktów wiele ulepszeń. Są to tryb pełnoekranowy - wyłączysz niepotrzebne elementy interfejsu. Ekran startowy z podglądem otwartych plików i powiadomieniami o aktualizacjach, dostęp do filmów, pomocy technicznej, narzędzie - nową paletą narzędzi.

ekonomiczny i niedrogi cad

Niezależnie od rodzaju licencji, ActCAD jest oferowany w stałych niskich cenach, które pozwalają dostosować wymagania klientów do konkretnych potrzeb. Wybierz licencję z kluczem usb, wieczystą ESD, sieciową ESD lub chmurową live aby cieszyć się dożywotnim działaniem, lub licencję roczną, aby zmniejszyć jednorazowe koszty zakupu.

przenoszenie licencji esd usb

Licencję ActCAD można przenosić wielokrotnie między komputerami z dostępem do Internetu. Nie ma limitu liczby transferów licencji. Elektroniczny klucz licencyjny jest przesyłany jednym kliknięciem lub licencja jest przypisywana do klucza sprzętowego USB. Korzystaj z wszędzie dostępnej licencji LIVE dostępnej w chmurze.

darmowe wsparcie i  upgrade

ActCAD oferuje roczne bezpłatne wsparcie techniczne za pośrednictwem poczty lub VPN dla wszystkich swoich produktów. Zawiera moduł samopomocy dostępny bezpośrednio z aplikacji, bogate samouczki wideo, instrukcje obsługi, blog itp. Wszystko to bez dodatkowych kosztów.

dodatkowe funkcje cad actcad

Oprócz klasycznych narzędzi i poleceń CAD 2D i 3D, ActCAD zawiera wiele dodatkowych narzędzi, takich jak KONWERTER PDF na DXF (PDF2DXF), KONWERTER PDF2CAD, edytor sekcji LH, narzędzie importu i eksportu punktów, chmur punktów, tekstów z plików txt, edytor tabel czy danych georeferencyjnych

proste implementacje CAD

ActCAD to łatwy do nauczenia się programem CAD, z interfejsem zbliżonym do innych programów CAD, który jest dobrze zaprojektowany. Posiada podpowiedzi i szczegółową pomoc. Konfigurowalny interfejs zawiera nowoczesną wstążkę, klasyczne menu i paski czy nową intuicyjną paletę narzedzi.

Artisan renderer

Oprogramowanie ActCAD zawiera wbudowane narzędzie Artisan 3D Professional Renderer do generowania fotorealistycznych obrazów realizowanych projektów. W intuicyjny i łatwy sposób możesz modyfikować tła, światła, materiały, tworzyć wygląd sceny, by renderować gotowe wizualizacje, dla siebie i klientów.

NISKIE WYMAGANIA SPRZĘTOWE

ActCAD posiada niewielkie wymagania sprzętowe. W zależności od wersji zadowoli się dwurdzeniowym procesorem Core Duo, zintegrowaną kartą graficzną i 2GB pamięci RAM. W pełni rozwinie swoje mozliwości gdy posiadasz jeden z nowych procesorów Intel lub AMD, dedykowaną kartę graficzną z OpenGL ES i szybki dysk SSD. z Windows 7/8.1/10 64bit.

BIBLIOTEKA BLOKÓW

Biblioteka bloków ActCAD zawiera ponad 5000 symboli w elementach architektonicznych, cywilnych, mechanicznych, elektrycznych, budowlanych itp. Możesz rozszerzyć bibliotekę, umieszczając w niej własne symbole. Dostępna jest także funkcja wyodrębniania atrybutów bloku do pliku i tworzenia bazy danych atrybutów bloku.

Licencje ActCAD

Wygoda, mobilność oraz niskie koszty naszych licencji są bezsprzecznymi zaletami oprogramowania ActCAD

Licencja Wieczysta ESD

Dożywotnia licencja komercyjna na jedno stanowisko PC. Licencja ESD (elektroniczna) na jedno stanowisko komputerowe. Klucz aktywacyjny licencji wysłamy na Twój adres e-mail. Możesz przenieść zakupioną licencję za pomocą „LicenseTransfer”, tyle razy, ile chcesz. Dobrowolny upgrade. Darmowe aktualizacje w okresie jednego roku od zakupu.

Licencja sieciowa ESD

Licencja wieczysta dla sieci lokalnej udostępniana z serwera licencji. W przypadku dowolnej liczby zakupionych stanowisk komputery w sieci będą używać licencji z serwera, po zamknięciu programu klient zwróci licencję na serwer, aby inni mogli z niego korzystać. Jest to optymalny sposób używania licencji na wielu komputerach w sieci biurowej.

licencja live

Licencja chmurowa LIVE. Korzystaj ze swojej licencji w każdym miejscu na Ziemi. Wystarczy aktywne połączenie z siecią oraz komputer PC. Łącz komputery z serwerem licencji w chmurze. Pracuj nad projektami lokalnie. Zwolnij klucz licencji zamykając ActCAD. Udostępniaj swoją licencję pracownikom, przyjaciołom czy rodzinie, będącym w innym mieście, na innym kontynencie.  Zawsze mając kontrolę.

Licencja z kluczem usb

Licencja wieczysta bez konieczności aktywowania licencji przez Internet. Klucz sprzętowy USB, do którego przypisane są dane aktywacyjne. Uruchom program, umieszczając klucz w wolnym porcie USB. Instalacja na dowolnej liczbie komputerów. Program działa tam, gdzie obecnie jest włożony klucz USB. Udostępnianie licencji jest możliwe. Darmowe aktualizacje przez rok.

Licencje korporacyjne

Potrzebujesz większej ilości licencji dla swojej firmy, a boisz się że koszty licencji oprogramowania CAD doprowadzą cię do ruiny? Mamy dla Ciebie specjalną ofertę. Kup pakiet dowolnych 10 licencji oprogramowania ActCAD i uzyskaj 30% rabatu i radykalnie obniż koszty.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o licencjach korporacyjnych ActCAD. Licencje ActCAD to najnowsze rozwiązania CAD po najniższych cenach na rynku.

“Byłem pod wrażeniem jakości projektu i poziomu dbałości o szczegóły, słodkie!”
— Dan Gibson
Projektant interfejsu
avatar

Blog ActCAD

Przeczytaj nasze posty na blogu ActCAD, które zawierają przydatne informacje o produktach, aktualizacjach, ciekawostki.

Inni podnoszą ceny oprogramowania CAD, nasza cena wyrażona w dolarach jest stała....